Новини      

     
Студія     
     
Складові звуку     
     
Компоненти     
     
Оформлення     
     
Hi-End проекти     
     
Hi-Fi проекти     
     
Прості проекти     
     
Шумоізоляція     
     
Чемпіонат     
     
Контакти     
     
Партнерство     
     
     
     
     
 


      Основна ідея, яку я намагаюсь втілити в цьому проекті - це якісний підхід до всього, чим ми користуємось у своєму житті. Зрештою, в цілому до життя...
      Детальніше про це в розділі "Студія"...

Новини

     Цікава реалізація сабвуферної ланки
      Рівно рік назад була реалізована в студії низькобюджетна інсталяція в автомобіль Мазда 3, суть якої полягає в доопрацюванні штатного головного пристрою з метою усунення нелінійних спотворень в звучанні на довільних, аж до максимального рівнях гучності. Опис її тут: Хороша якість за невеликі гроші. Тепер ця тема отримала розвиток.
      Детальніше про це...

     В пошуках безкомпромісних рішень - автомобільний комп'ютер
      Причини даного проекту ховаються в пошуках головного пристрою, найкращого з точки зору побудови безкомпромісної за якістю аудіо системи на актуальних, тобто доступних на даний час компонентах. І в цьому, власне, вся проблема...
      Детальніше про це...

     Безкомпромісний Hi-End. BMW 5
      Є на світі категорія людей, які хочуть отримати максимум від тих речей, які є для них важливими. Нижче мова піде про такий аудіо проект в автомобілі БМВ серії 5.
      Детальніше про це...

     Правильні бюджетні проекти
      Розділ Прості проекти доповнений декількома фото-звітами для більш повної ілюстрації технологічно правильного підходу до виконання подібних робіт.
      Детальніше про це...

     Хороша якість за невеликі гроші
      Якщо ви подумаєте, що в Студії щось змінилось і розпочались ширпотребні інсталяції, ви помиляєтесь. Просто недорогу роботу теж можна зробити і зі смаком, і з втіленням неординарних рішень. Наприклад, добитись якісного звучання недорогої системи на будь-якому рівні гучності...
      Детальніше про це...

     Наступ на Мазду - 2
      Нема межі досконалості, а рукам спокою - Мазда 3 повертається. Вірніше, це інша Мазда, хоча теж належить члену українського мазда-клубу, Андрію, який, послухавши уже описану тут раніше машину Halin-a, сказав: "Я теж так хочу!". А оскільки нові ідеї стосовно поглиблення та розширення не давали спати, робота закипіла.
      Детальніше про це...

     Великі зміни в Audiotec Fischer
      Відома Німецька компанія з виробництва якісної аудіо продукції серйозно обновила свою апаратуру. Найбільше зміни торкнулись бренду Helix - обновлена зовнішність бюджетної лінійки Dark Blue, лінійка акустики Esprit стала цілком молодіжною, а підсилювачі Esprit зазнали кардинальних змін: тепер вони гібридні, з ламповими попередніми каскадами, дуже цікаве і хороше в сенсі якості звучання рішення. Лінійка Precision: акустика змінилась не сильно, але появились сабвуферні динаміки - "перекочували" з серії Competition і називаються уже не W8, W10 i W12, а, відповідно, P8, P10, P12, хоча конструктив та виконання залишились такими самими. Підсилювачі Precision тепер значно потужніші, хоч і дорожчі. В лінійці Competition появилась пара спл-них монстрів: сабвуферна головка та моноблок, розрахованих на змагання зі звукового тиску.
      Детальніше про це...

     Перемога над ... інженерами Mazda
      Це, звісно, певною мірою жарт, стосовно перемоги, але все ж... Справа в тому, що сучасні автомобілі укомплектовані інтегрованими в панель приборів компакт-дисковими ресіверами, які, гарно вписуючись в дизайн, так само гарно пасують до штатних динаміків автомобіля, тобто, до їх амплітудно-частотної характеристики. І будь-яка заміна акустики на кращу приносить здебільшого розчарування - хороші компоненти чесно відіграють усі незграбності ресівера. Проте Мазда, з легкої руки Halin`a, переможена. Наша співпраця виявилась плідною, як результат - декілька успішних і навіть, я б сказав, уже певною мірою аудіофільських інсталяцій в ці автомобілі.
      Детальніше про це...

     Стелсобудування
      Стелс (з англ. неведимка) в автозвуці - це технологія прихованого монтажу тих чи інших акустичних компонентів. В першу чергу громіздких ящиків для сабвуферних динаміків, які "відкусують" у вантажних відділень легкових автомобілів чималий об`єм. Так от, ця технологія передбачає використання для монтажу різних порожнин, як, наприклад, ніша під запаску, задні крила тощо.
      Детальніше про це...

     Новий дизайн веб-сайту Студії
      Відзначити триріччя Студії було вирішено оновленням дизайну веб-сторінки. Старий, на мій погляд, себе віджив, а новий повністю відповідає нинішній суті. Матеріали та публікації переносити не став - дещо устаріло, на деякі речі мої погляди змінились, а ще трохи ліньки. Зате взамін написано декілька нових статей, в яких здійснена спроба означити основні моменти автозвукових інсталяцій.
      Буду радий, якщо моя робота буде для вас корисною. До зустрічі!