Новини      

     
Студія     
     
Складові звуку     
     
Компоненти     
     
Оформлення     
     
Hi-End проекти     
     
Hi-Fi проекти     
     
Прості проекти     
     
Шумоізоляція     
     
Чемпіонат     
     
Контакти     
     
Партнерство     
     
     
     
     
 

Hi-End проекти

     Аудіо система Hi-End - це не просто висока якість використаної апаратури. Для її створення є особливий підхід, який передбачає підкорення інсталяції Ідеї Досконалості. Це і видима, зовнішня простота, і відсутність будь-яких відволікаючих речей, будь це візуальні ефекти на моніторі ресівера, чи надто кричуще оформлення інтер'єру. Хороший звук повинен бути непомітним, поки не натиснеться кнопка "Play".
     Такий проект не робиться за пару днів і коштує не дешево. Адже усі компоненти повинні бути доведеними до бездоганності, кожна дрібниця продумана і не випадкова. Особливо дрібниці! Основа hi-end проекту - мультибітний компакт-дисковий ресівер. Таких існує небагато - McIntosh 406, він же Clarion DRX-9255, він же Adzest DRX-9255, Denon DCT-1 і модифікації, Nakamichi CD-700, Soni DEX-C90, тепер C910, Alpine F1 Status, Pioneer P9R, тепер P90. Ці ресівери не здатні відтворювати музику, записану в стиснутих форматах на кшталт mp3 чи wma, що зрозуміло, - якість і неминуча втрата частини інформації при стискуванні - речі несумісні. Більше того, коли система буде готова, ви почуєте різницю між справжніми фірмовими дисками і дешевими масовими тиражами.
     Підсилювачі, динаміки, міжблочні, акустичні та силові кабелі, виготовлені на замовлення акустичні фільтри - все підкорене одному: не зіпсувати якість, забезпечену ресівером, та не внести в звучання нічого від себе. Це складне завдання навіть для домашньої системи, не кажучи вже про автомобільну.
     В процесі роботи над таким проектом не може йти мова про те, щоб зекономити на чомусь несуттєвому, тому що несуттєвого тут не буває. Один, навіть найменший нюанс може зіпсувати все, що було досягнуто раніше. Це як гучну лайку диспетчера серед вранішньої метушні та гуркоту трампарку ви можете і не помітити, а ледь чутний дзенькіт двох склянок, залишених на працюючому холодильнику в повній тиші квартири буде сильно дратувати.
     Зрештою, hi-end - це стиль життя. Вміння цінувати справжні, глибинні речі, не розмінюючись на суєту довколишнього світу. Як чайна церемонія у японців. Можна нашвидкоруч залити окропом пакетик ліптона і поміж справами висьорбати це, а можна дотримуючись вікового ритуалу, прожити філіжанку справжнього чаю, отримавши величезне задоволення від витончених нюансів смаку та запаху. Якщо Ви саме така людина, то hi-end - для Вас.