Новини      

     
Студія     
     
Складові звуку     
     
Компоненти     
     
Оформлення     
     
Hi-End проекти     
     
Hi-Fi проекти     
     
Прості проекти     
     
Шумоізоляція     
     
Чемпіонат     
     
Контакти     
     
Партнерство     
     
     
     
     
 

Студія автозвуку "Старий Трамвай"     Як звучить девіз відомої фірми McIntosh , що випускає безкомпромісну з точки зору якості апаратуру: "Наше життя спаплюжене до краю, тож нехай хоч музика звучить досконало". Мені дуже близький такий погляд на життя. На ринку завжди буде йти боротьба за виживання, завжди будуть ті, хто робить щось добре, і хто халтурить, хто задає планку якості, і хто йде на поводу в некомпетентності. Я не можу звинувачувати останніх, їм теж потрібно за щось кормити свою сім`ю. Але мені не до вподоби, коли відбувається підміна понять, коли халтурщики починають підлаштовувати світ під свої творіння, переконуючи, що це найкраще, що може бути. А людина має схильність вірити гучним словам, особливо, якщо їх чути звідусіль.
     Тому в своїй роботі я намагаюся все ставити на свої місця. Я не берусь за проекти, в яких клієнт не бажає, щоб було дотримано правильного технологічного процесу, за проекти, в яких вибір апаратури основується на рекламних капаніях, а не на реальному аналізі та здоровому глузді. Мої роботи для тих, хто хоче якості і подальшого задоволення від результату вкладених зусиль. Ну і, як відомо, якщо гроші потратити з надмірною економією, то задоволення від свого придбання можна і не отримати. Не економте на собі, дозвольте собі розкіш отримувати задоволення в житті!

     Основна Ідея Студії - впровадження в життя нашого суспільства якісного підходу до виконання роботи. Незалежно від проекту - буде це hi-end, чи низькобюджетний початкового рівня.


     Область функціонування Студії:

       - проектування і виготовлення автомобільних аудіо та відео систем довільного рівня складності, з використанням високоякісної апаратури провідних фірм-виробників світу;

       - професійна шумоізоляція автомобілів;

       - встановлення додаткових електронних сервісних пристроїв, паркувальних детекторів тощо, дизайн інтер`єрів.